Kto sme?

Za značkou Moreco stojí švajčiarska spoločnosť Recommerce, ktorá sa od roku 2012 zaoberá kúpou, opravou a predajom používaných elektronických zariadení. Materská spoločnosť vznikla ako startup a svojím zodpovedným prístupom, profesionalitou a kvalitným servisom si získala zákazníkov, silných partnerov a postupne sa vypracovala na švajčiarsku jednotku v oblasti Re-commerce. Vo Švajčiarsku je spoločnosť známa prostredníctvom webových stránok verkaufen.ch a reparieren.ch, okrem iného je oficiálnym partnerom značky Apple a Samsung.

Čo znamená „Moreco“?

Názov sa skladá z dvoch slov Mobile + Recommerce a skrýva sa v ňom všetko, čo robíme. Predávame kvalitné používané mobilné telefóny, robíme radosť našim zákazníkom a zároveň šetríme životné prostredie.

Poslanie a vízia

Na prvom mieste našich hodnôt sú kvalita a spoľahlivosť. Našim cieľom sú spokojní zákazníci, ktorí si užívajú kvalitné, 100 % funkčné telefóny za dostupné ceny. Preto všetky zariadenia, ktoré ponúkame prechádzajú prísnou kontrolou kvality, ktorú používame aj vo Švajčiarsku. Ďalšou dôležitou oblasťou je starostlivosť o zákazníka. Našim zákazníkom poskytujeme servis počas kúpy aj po nej. Na Slovensku začíname s aktuálnymi modelmi iPhonov. Vo Švajčiarsku ponúkame aj ďalšie svetové značky mobilných telefónov. Našim cieľom je postupne rozšíriť ponuku aj tu na Slovensku.